Přejít k obsahu
Záhlaví stránky
Nápověda
Hlavní obsah

Předschválené limity

V našem internetovém bankovnictví si můžete sjednat některé naše produkty – například kreditní karty aj. (platí pro svéprávné osoby mladší 18 let), popř. si přímo domluvit schůzku v naší pobočce.

Co jsou předschválené limity a kde je najdete?

Předschválený limit je individuální nabídka úvěru, kterou jsme vám sestavili na míru. Díky předschválenému limitu můžete získat úvěr jednodušeji a bez potvrzení o výši příjmů.

Nabídku předschválených úvěrů najdete na úvodní stránce internetového bankovnictví. Dále pak v sekci „E-shop – Předschválené limity“ nebo „E-shop – Půjčky“. Automaticky se zobrazí i ve formuláři pro sjednání vybraného produktu.

Pokud potřebujete více, než je předschválený limit

V případě, že výše předschváleného limitu neodpovídá vašim představám či potřebě, můžete požádat i o půjčku, která limit převyšuje. Stačí poté doložit potvrzení o příjmu (tuto možnost zvolte v online formuláři při sjednání).

Pokud vám nabízíme více produktů s předschváleným limitem, můžete si sjednat všechny

Nicméně využitím jednoho předschváleného limitu dojde k přepočítání všech ostatních limitů, které pro vás už nemusí být tolik zajímavé. Je proto potřeba ostatní limity překontrolovat, zda odpovídají požadované výši.

Zápatí stránky
Hlavní navigace