Přejít k obsahu
Záhlaví stránky
Nápověda
Hlavní obsah

ČSOB Smart klíč

Aplikace ČSOB Smart klíč je tu pro váš komfort jak při potvrzování různých požadavků (například plateb), tak při přihlášení do internetového bankovnictví. Už tedy nemusíte řešit přepisování jednorázových kódů – vše pohodlně vyřešíte v aplikaci. Výhodou je, že dokáže pracovat i bez datového připojení.

Jak ČSOB Smart Klíč aktivovat?

Mobilní aplikaci si aktivujete prostřednictvím kódu, díky kterému se váš telefon propojí s vaším účtem v internetovém bankovnictví. Jde to v několika jednoduchých krocích.

  1. Do mobilu či tabletu si nejprve nainstalujte aplikaci ČSOB Smart klíč z příslušného obchodu (zobrazený QR kód můžete využít k nasměrování do obchodu)
  2. V aktivaci pak pokračujte oranžovým tlačítkem „Pokračovat“
  3. Po výzvě potvrďte požadavek na aktivaci v internetovém bankovnictví
  4. Načtěte pomocí čtečky nebo přepište do mobilní aplikace ČSOB Smart klíč aktivační kód, který se vám zobrazil v elektronickém bankovnictví
  5. Zvolte si 5místný PIN (numerický nebo obrázkový) dle vašich preferencí
  6. Vše je hotovo

POZOR: Nezapomeňte, že ČSOB Smart klíč po aktivaci zcela nahradí metodu potvrzování jednorázovými SMS klíči.

Zařízení si můžete v internetovém bankovnictví přejmenovat

Máte-li již ČSOB Smart klíč na mobilu nebo v tabletu aktivovaný, zobrazí se v seznamu aplikace v internetovém bankovnictví. Pokud si budete chtít jméno změnit, stačí vybrat dané zařízení ve sloupci „Název zařízení“ a do pole vyplnit nové jméno. Pak už jen změnu potvrdíte tlačítkem „Potvrdit“.

Více informací o ČSOB Smart klíči naleznete na našich webových stránkách.

Zápatí stránky
Hlavní navigace