Přejít k obsahu
Záhlaví stránky
Nápověda
Hlavní obsah

Připojení účtu

Připojení účtu slouží k připojení vašich účtů z cizích bank. Díky tomu můžete najednou ovládat účty i z více bank, a to z jednoho místa – našeho internetového bankovnictví.

Připojení provedete jednoduše tak, že si nejprve z nabídky vyberete banku, u které máte účet. V seznamu jsou uvedeny banky, se kterými jsme aktuálně domluveni na této službě. Je možné, že vaše druhá banka bude nejprve vyžadovat povolení pro přístup aplikací třetích stran. To si aktivujete na příslušné stránce elektronického bankovnictví ve druhé bance.

Po přečtení podmínek a jejich odsouhlasení pokračujte volbou "Přihlásit se", kterou budete přesměrováni na přihlášení v bance, ve které máte účet vedený. Zadejte své přihlašovací údaje a po ověření budete přesměrováni zpět do našeho internetového bankovnictví, a to již na výběr z dostupných účtů, které si můžete připojit.

U všech zobrazených účtů jste automaticky vedeni jako jejich majitel a s požadavkem na připojení. Pokud jste pouze disponentem účtu nebo některý účet připojit nechcete, můžete to jednoduše změnit kliknutím na příslušnou variantu.

Připojení účtu dokončíte tlačítkem "Připojit vybrané účty".

U každého účtu můžete změnit jeho název (stačí jej v poli s jeho názvem přepsat).

Zápatí stránky
Hlavní navigace